Cvičenia a ceny

Kolektívne hodiny

Kolektivne cvicenia

Pre rýchle výsledky na tele. Vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých.

Hodina: cvičí sa každý deň v týždni po 60 minút.

Účinky: hodiny sú zamerané na odstránenie nežiadúcich bolestí v chrbtici a rýchly boj s podkožným tukom, ktorý sa nahromadí nesprávnym stravovaním a stresom.

Cieľové partie: chrbtica, brucho, ruky, stehná, zadok.

Intenzita: ideálne je chodiť 2x v týždni pre dosiahnutie výsledkov.

Individuálne hodiny

Individuálne cvičenia

Nevyhovujú Vám skupinové cvičenia alebo termíny cvičenia v štúdiu? Individuálna hodina je zostavená podľa požiadaviek a zdravotného stavu klienta.

Účinky: odstránenie bolestí chrbtice a kĺbov, formovanie teľa, spaľovanie tukov. Hodina sa cvičí na paneloch s pružinami a na reformery.

Cieľové partie: chrbtica, brucho, ruky, stehná, zadok.

Pilates pre deti

Pilates pre deti

Pilates pre deti od 7 do 18 rokov je výbornou príležitosťou ako naučiť dieťa používať cviky pilatesu v bežnom živote, v škole a v koníčkoch. Zároveň sa všetci výborne zabavia a naučia sa správne držať svoje telo, rozhýbu kĺby a osvoja si správne dýchanie.

Účinky: správne držanie tela, naťahovanie skrátených svalov, posilnenie krížovej oblasti pre správne držanie chrbtice.

Hodina: trvanie 45 minút.

Intenzita: 1x do týždňa.

Pilates pre tehotné ženy

Pilates pre tehotné ženy

Tehotenstvo s úsmevom pre všetky budúce mamičky od 13.-35. týždňa.

Účinky: cviky pomáhajú uľaviť od bolesti v chrbtici, v krížoch, bedrových kĺbov, opuchnutých nôh. Predchádzanie problémom pred samovoľným únikom moču. Príprava na správne dýchanie pred pôrodom.

Intenzita: 1x za týždeň.

Pilates pre seniorov

Pilates pre seniorov

Pilates pre seniorov zvyšuje psychickú ale aj fyzickú stránku organizmu. Na hodinách sa učí ako správne dýchať, a tým sa okysličuje celé telo, vrátane mozgu a vnútorných orgánov. Cviky sa prevádzajú pomaly a rešpektuje sa zdravotný stav jednotlivcov. Pohyby sú plynulé, nezaťažujú kĺby a svaly sa udržiavajú v pružnost, čím sa znižuje riziko zlomenín.

Účinky: správne držanie tela, udržiavanie pružnosti a spevňovanie svalov.

Hodina: cvičí sa mimo termínov, ako sú kolektívne hodiny pre dospelých.

Pilates pre Vaše firmy

Pilates vonku

Ponúkam pravidelné hodiny pilatesu pre Vás a Vašich kolegov zostavené presne podľa Vašich požiadaviek, zdravotného stavu a kondície. Taktiež je možnosť jednorázového cvičenia na Vašich športových dňoch alebo team-buildingoch. Môžete využiť priestory štúdia, alebo si určíte miesto Vy (čím ušetríte čas na presun do štúdia). Rada pre Vás pripravím cvičenia podľa Vašich predstáv.

Účinky: spaľovanie tukov, odstránenie nežiadúcich bolestí v chrbtici, posilnenie problémových partií ako zadok, stehná, brucho a ruky. Odbúranie stresu a následné zlepšenie vzťahov na pracovisku.

Služby Fit Pilatesu využili už spoločnosti Continental Slovakia, Allianz Slovenská poisťovňa a Rates Arena Zvolen.

Rozvrh

Rozvrh
Cennik