Cvičenia a ceny

Kolektívne hodiny

Kolektivne cvicenia

Pilates cvičenie nás učí správne držanie tela, naťahovanie skrátených svalov, posilnenie krížovej oblasti pre správne držanie chrbtice. Kolektívne hodiny sú tvorené deťmi,dospelými,seniormi,tehotnými. Hodiny sú upravované modifikáciami cvikov podľa zdravotného stavu a podľa stupňa pokročilosti. Pilates je vhodný aj pre ľudí s vysunutými platničkami, osteoporózou,artrózou kĺbov. Vtedy sú cviky upravované a modifikované aby pomohli k eliminácii bolesti.

Hodina trvá 50 minút, ideálne je chodiť 2x v týždni pre dosiahnutie výsledkov.

Individuálne hodiny

Individuálne cvičenia

Nevyhovujú Vám skupinové cvičenia alebo termíny cvičenia v štúdiu? Individuálna hodina je zostavená podľa požiadaviek a zdravotného stavu klienta, pod neustálou kontrolou inštruktora.

Pomocou individuálneho prístupu sa naučíte správne dýchať do stredu tela a pochopiť pohybové princípy na reformer pilates stroji, veži s pružinami a pomôckami.

Hodina sa cvičí na paneloch s pružinami a na reformery, hodina trvá 50 minút.

Reformer kolektívne hodiny

Reformer kolektivne hodiny

Reformer je pilates cvičebný stroj zostavený podľa návrhu Josepha Pilatese. Posilňuje všetky svalové partie celého tela, a zároveň ich naťahuje. Pomocou cvikov na stroji sa ľahšie zapoja oslabené svaly s maximálnou kontrolou a efektívnejším výsledkom pre daný sval. Reformer predstavuje pohyblivý vozík vo vodorovnej konštrukcii "postele", na ktorý sú uchytené ostatné prvky stroja : pružiny ( v počte 5 podľa nastavenia mieri odporu ), popruhy na končatiny a ostatné.

Pomocou týchto prvkov pracuje Reformer stále s celým telom. Na stroji sa cvičí v mnohých pozíciach: v ľahu, v sede, v stoji, v kľaku, na boku.

Reformer je vhodný pre všetkých dospelých, tehotné,seniorov, vrcholových športovcov, ale aj pre ľudí s vysunutými platničkami, nesprávne zakrivenými chrbticami, osteoporózou, artrózou, diastázou.

Reformer kolektív hodina trvá 50 minút.

Pilates pre Vaše firmy

Pilates vonku

Ponúkam pravidelné hodiny pilatesu pre Vás a Vašich kolegov zostavené presne podľa Vašich požiadaviek, zdravotného stavu a kondície. Taktiež je možnosť jednorázového cvičenia na Vašich športových dňoch alebo team-buildingoch. Môžete využiť priestory štúdia, alebo si určíte miesto Vy (čím ušetríte čas na presun do štúdia). Rada pre Vás pripravím cvičenia podľa Vašich predstáv.

Služby Fit Pilatesu využili už spoločnosti Continental Slovakia, Allianz Slovenská poisťovňa a Rates Arena Zvolen, Vodný svet Zvolen.

Rozvrh

Rozvrh
Cennik